S4MUR4J's WEB

Plné hry ke stažení zdarma!!!! Nejnovější hry !!! Cracky, češtiny, cd-keys, trailery, recenze, screenshoty a více!!! Nejlepší a nejnovější filmy ke stažení.avi, filmy do mobilu.3gp!!! a mnoho dalšího ☺

Need for speed: Shift

I když mě nijak nezklamali předchozí tituly na které byla víc než obrovská kritika tahle hra je dokonalá. Poprvé v NFS serii můžete závodit z pohledu kokpitu (kabiny) v nejrealističnějším simulátoru. Ano ne v arkádovém závodění, ale simulátoru!!! A ničeho se nelekejte, pro ty co by nechtěli jezdit z pohledu volantu je možná jízda jako v předchozích dílech z pohledu celého auta od zadu, teda možná až na hardwarové nároky, ty nejsou nejmenší, ale ani nejhorší : Minimální konfiguace: Dual Core 1,6 GHz, 1 GB RAM, 256 MB 3D karta (Shader 3.0) a Doporučená konfiguace: Quad Core 2,6 GHz, 2 GB RAM, 512 MB 3D karta. Dokonalý engine a grafika, o modelu poškození nemluvím, ale to ze screenshotů nepoznáte radši si dejte video na youtube. Jako vždy ještě uvedu cenu hry a to je 450-1200kč. No a už tu máte screeny :

F54L-TQ22-RY66-2RY4-ARLD 3MAS-UFJV-JASM-KJAQ-RRLD 3NLC-Y6N7-G7HR-LG7F-VRLD někdy se stane, že ňáký někomu nejde, ale všechny jsou na stejnou hru.
 
Thanks for Views :) © Copyright 2011 All right reserved!